SALES ACADEMY

T: +420 724 256 055 | M: info@systemika-nlp.cz

Centrum Systemiky NLP Neuro-lingvistické programování - Certifikované studium
Koučování, systemické přístupy, Ericksonský přístup - hypnóza a sugesce
ITA Neuro-Linguistic Programming Certified member

Představení kurzů Sales Academy

NLP Sales Academy

Sales Academy je určena jak pro všechny obchodníky, tak pro jejich manažery. Během kurzů pracujeme s celým obchodním cyklem a zdokonalíme účastníky ve všech oblastech, které právě potřebují, např.:

  • Vytipování klientů
  • Telemarketing
  • Telefonování na studený trh
  • Zvládání námitek v telefonátech
  • Vedení obchodní schůzky
  • Zvládání námitek na schůzce
  • Uzavření obchodu

Ve všech těchto oblastech využíváme tajemství největších obchodníků na světě a naučíme klienty jak správně používat NLP, sugesce a konverzační hypnózu v obchodě!

Umění přesvědčit aneb NLP v obchodě

Co Vás přinutilo kliknout na tento odkaz a začít číst anotaci tohoto kurzu? Třeba to byla zvědavost způsobená jeho názvem, možná vaše potřeba najít si netradiční školení, které z vás udělá výjimečné obchodníky, možná doporučení od někoho, kdo zná NLP a vysvětlil vám jeho přínosy nebo možná něco úplně jiného. Na tom ani moc nezáleží. To na čem skutečně záleží je, jestli tento kurz naplňuje všechna vaše očekávání a přínosy tím, že vás naučí opravdu efektivní metody obchodování.

NLP Sales Practitioner

NLP Sales Practitioner je ucelený výcvik, který pomáhá získat nové kontakty a zaujmout je, udržet si zákazníkovu loajalitu, navýšit počet obchodních zakázek a objemy prodejů u stávajících i nových klientů, obdržet pozitivní reference a další doporučení. Obsah je neustále aktualizován tak, aby propojoval naše dlouholeté zkušenosti v obchodě s novými a netradičními přístupy, jako je Neuro-lingvistické programování, koučování a Ericksonovská hypnóza. Ve výcviku jsou začleněny nejnovější poznatky o fungování mozku a namodelované postupy nejúspěšnějších prodejců na světě.

Prodávejte více s NLP

Kurz pomůže k dosažení cílů jednotlivých obchodníků i prodejních týmů tím, že poskytne účastníkům mimořádnou konkurenční výhodu hlubokým pochopením procesů lidského myšlení, které tvoří základy lidské komunikace a prodeje. To tedy znamená, že vyškolení prodejci, obchodní zástupci či poradci plně porozumí, přizpůsobí se a ovlivní individuální psychologickou nákupní strategii klienta.

Konverzační hypnóza a NLP v obchodě

Kurz je založen na jazykových modelech neurolingvistického programování a ericksonovské konverzační hypnóze a ukazuje, jak je lze využít v podnikání. Účastníci se naučí nové jazykové postupy a netradiční techniky a jejich aplikace při telefonování a obchodním jednání.

Sales Genius

Výcvik Sales Genius využívá nejnovějších poznatků o práci mozku, Neuro-lingvistického programování a konverzační hypnózy při obchodním jednání a je určen především pro obchodní zástupce, poradce a prodejce. Vysoká efektivita výcviku je dána především tím, že integruje nejnovější poznatky a techniky z oblasti "klasických" obchodních dovedností s novými a netradičními přístupy, jako je konverzační Ericksonovská hypnóza, koučování a NLP.

Sales Academy Premium

Výběr a zaškolení obchodního týmu

Základ programu je kvalitní výběr nových obchodních zástupců pomocí:

  • Strukturovaného rozhovoru s využitím systemiky a NLP
  • Objektivní formy výběrového řízení – Assessment Centra .

NLP Obchodní dovednosti

Jde o úplně nový a netradiční kurz pro obchodní zástupce a poradce ze všech odvětví. Jeho hlavní charakteristikou je využití nejnovějších poznatků o fungování mozku, Neuro-lingvistického programování, systemického koučování a sugescí při obchodním jednání

Staňte se geniálním obchodníkem a vydělávejte více peněz pomocí Sales Academy !

Zákazníku, já ti rozumím!

Přemýšlíte často na tím, jak změnit zákaznický přístup, zlepšit tak obchodní výsledky a dojít k úspěchu díky pochopení potřeb a myšlení zákazníka?

Proč si s některým zákazníkem dokážete jednoduše vybudovat důvěru a skvělé vztahy a s jiným se pořád ne a ne sladit? Jak si vysvětlujete, že u některého zákazníka máte obrovský úspěch a u druhého vůbec? V čem to vězí?

Zaregistrujte se včas a získejte zajímavé slevy až 15% Jsme jediná certfikovaná autorita ITANLP
v Česku a na Slovensku.

NLP Master Practitioner ON-LINE