SALES ACADEMY

T: +420 732 772 261 | M: info@systemika-nlp.cz

Centrum Systemiky NLP Neuro-lingvistické programování - Certifikované studium
Koučování, systemické přístupy, Ericksonský přístup - hypnóza a sugesce
ITA Neuro-Linguistic Programming Certified member

Představení kurzů Sales Academy

NLP Sales Practitioner

NLP Sales Practitioner je ucelený certifikovaný výcvik, který obohatí všechny účastníky o nové a netradiční postupy v tom, jak získat kontakty na nové potencionální klienty, jak je zaujmout, jakým způsobem navýšit počet obchodních zakázek a objemy prodejů nejen u nových, ale i stávajících klientů, jak si udržet klientovu loajalitu a jak od něj vyzískat pozitivní reference a kvalitní doporučení na další zákazníky.

Konverzační hypnóza a NLP v obchodě

Výcvik vychází z Neuro-lingvistického programování a Ericksonovské hypnózy a seznamuje účastníky s naprosto novým přístupem a možnostmi při vedení obchodního jednání. Na kurzu se seznámíte také s dalšími tradičními i netradičními technikami obchodního rozhovoru, které vycházejí z praktických zkušeností, ale také ze systemického koučování a narativního přístupu.

Prodávejte více s NLP

Kurz je určen k dosažení cílů jednotlivých obchodníků i prodejních týmů tím, že poskytne účastníkům mimořádnou konkurenční výhodu hlubokým pochopením procesů lidského myšlení, které tvoří základy lidské komunikace a prodeje. To znamená, že vyškolení prodejci, obchodní zástupci či poradci plně porozumí, přizpůsobí se a ovlivní individuální psychologickou nákupní strategii klienta.

Sales Genius

Sales Genius je absolutně netradiční výcvik pro obchodní zástupce a poradce ze všech odvětví. Jeho hlavní charakteristikou je využití nejnovějších poznatků o fungování mozku, NLP a konverzační hypnózy při obchodním jednání. Sales Genius integruje nejnovější poznatky a techniky z oblasti "klasických" obchodních dovedností, konverzační Ericksonovské hypnózy, koučování a NLP.

Staňte se geniálním obchodníkem a vydělávejte více peněz díky výcviku Sales Genius!

Sales Academy Premium

Základem programu je kvalitní výběr a následné kompletní zaškolení nových obchodních zástupců. Výběr je realizován jak pomocí strukturovaného rozhovoru s využitím systemiky a NLP, tak pomocí následné velmi objektivní formy výběrového řízení – Assessment Centra. Hlavní náplní výběrového řízení je monitorování úrovně kompetencí jednotlivých účastníků rozhovoru a Assessment Centra v navrhovaných oblastech.

NLP Obchodní akademie

Na kurzu se zaměřujeme jak na tradiční obchodní techniky, tak na práci s vnitřním nastavením. Pomocí změny vnitřního postoje totiž zcela jasně zvládnete jednání s jakýmkoliv klientem. S lehkostí budete řešit situace, které mohly být doposud vaším problémem, např. telefonování, zvládání námitek, vedení schůzky, doporučení. Samotné klasické výukové metody tady totiž selhávají. Propojením klasických přístupů Neuro- lingvistického programování (NLP) vznikla unikátní metoda výuky obchodníků, kterou budete moci využívat i vy, a tím správně nastartovat vaši úspěšnou kariéru.

NLP Obchodní dovednosti

Jedná se o úplně nový a netradiční výcvik pro obchodní zástupce a poradce ze všech odvětví. Jeho hlavní charakteristikou je využití nejnovějších poznatků o fungování mozku, Neuro-lingvistického programování, systemického koučování a sugescí při obchodním jednání

Staňte se geniálním obchodníkem a vydělávejte více peněz pomocí Sales Academy !

Dovednosti pro obchodní konzultanty

Kurz posune vaše konzultační dovednosti do naprosto nové a vyšší úrovně a poskytne vám mimořádnou konkurenční výhodu hlubokým pochopením procesů lidského přemýšlení, které tvoří základy lidské komunikace a myšlení. Budete plně vybaveni unikátní sadou nástrojů, které dramaticky zlepší váš přístup ke klientům a změní způsob přístupu k vaší roli.

Tento kurz vám umožní přilákat nejvíce žádoucí klienty, zvýšit objem obchodu, zkvalitnit poměr „ vítězství“ a opakování obchodu, zkrátit délku prodejního cyklu, dramaticky zkvalitnit souznění se zákazníkem a dodat vynikající hodnotu pro zákazníka.

NLP v prodeji

Kurz je určen k dosažení cílů vaší organizace tak, že poskytne vašemu prodejnímu týmu mimořádnou konkurenční výhodu hlubokým pochopením procesů lidského myšlení, které tvoří základy lidské komunikace a prodeje. To znamená, že váš prodejní tým plně porozumí, přizpůsobí se a ovlivní individuální psychologickou nákupní strategii klienta.

Naše kurzy posouvají absolventy od tradičních přístupů k prodeji, které se obvykle vyučují v rámci strategie prodejních programů, na novou úroveň umění prodeje.

Vynikající jednání

Kurz je určený pro podporu a usnadnění účinnosti formálních jednání v obchodním prostředí a nabízí celou řadu procesů a nástrojů vytvořených na pomoc jednotlivcům a skupinám. Jeho cílem je naučit účastníky efektivně organizovat a řídit obchodní jednání, s cílem zlepšit tok obchodních informací a výsledky, a tím udržování a pěstování zdravého podnikání.

Prodávejte více s pozitivním myšlením

Workshop je určen pro všechny, jejichž pracovní náplní je kontaktování klientů a prodej produktů či služeb. Jedná se o netradičně zpracované obchodní dovednosti.

Základem úspěchu při prodeji je vnitřní nastavení a práce s přesvědčením. Přijďte na náš workshop a vyzkoušejte si, že to opravdu funguje!

Semináře prodejních dovedností

Semináře obsahují to nejlepší z teorie a praxe Neuro-lingvistického programování a prodejních dovedností a zaměřují se na nejpodstatnější věci z prodejního procesu.

Obsah seminářů:

  • Komunikace a sjednávání schůzky po telefonu
  • Úspěšné vedení obchodního rozhovoru
  • Koučování v prodeji

Výjimečná péče o zákazníka

Kurz posune vaši společnost na úplně novou úroveň schopností v oblasti péče o zákazníka a řízení vztahů se zákazníky. Umožní vašemu týmu poskytnout opravdu kvalitní péči o zákazníka, přičemž přidáte hodnotu vašim aktivitám v marketingu a prodeji.

Porozumění různým pohledům a očekáváním zákazníků je klíčové pro dosažení nejlepších zákaznických služeb.

Zdvojnásobte váš poměr uzavření obchodu

Často, když jsou výrobky a cena podobné, je rozdíl mezi tím, jestli vaše firma získá obchod nebo ne, v osobě, která prodává. Někteří prodejci si vedou vždy dobře, bez ohledu na to, co se děje kolem nich. Tito lidé se zdají šťastní, optimističtí, pozitivní a mají kontrolu nad sebou a svými životy. Společnosti, pro které pracují, závisí na příjmu, který přinesou, což přímo souvisí se schopnostmi jejich prodejních profesionálů uzavřít obchod.

Náš trénink obchodních dovedností změní vaši schopnost přeměnit vedení na prodeje a zajistí, že i vy se stanete klíčovým prvkem úspěchu ve vaší firmě.

Uzavření obchodu

Obchod je základem jakéhokoliv businessu a bez dobrého obchodu a prodeje nemá žádná firma možnost být zisková a přežít na trhu. Během tohoto kurzu vás naučíme, jak zlepšit svoji situaci na trhu pomocí zlepšení obchodních dovedností a znalosti všech fází obchodního cyklu vč. toho, co obnášejí a jaké techniky NLP v nich používáme.

NLP při vedení obchodní schůzky

V dnešní době najdete mnoho různých kurzů, které vám budou slibovat, že se naučíte nejnovější trendy a postupy, jak efektivně vést obchodní schůzku tak, abyste uzavřeli obchod. Existuje mnoho "osvědčených" a dobře známých postupů.

My vás naučíme naprosto nové techniky, které se zaručeně odlišují od konkurence a zajišťují rychlé výsledky a dlouhodobé zisky. Nebudeme vás učit, jak jednorázově prodat, ale jak si získat zákazníka a mít od něj dlouhodobě vysoké tržby a zisky.

Telefonování s NLP technikami

Proč nemají dva obchodníci při stejném počtu telefonátů obdobné výsledky?

Rozdíl je v jejich hlavách, plných limitujícího přesvědčení. Pomocí technik Neuro-lingvistického programování (NLP) můžeme každému absolventovi kurzu „Telefonování s NLP technikami“ individuální cestou účinně pomoci.

Zaregistrujte se včas a získejte zajímavé slevy až 15% Jsme jediná certfikovaná autorita ITANLP
v Česku a na Slovensku.

NLP ve sportu - Praha