SALES ACADEMY

T: +420 724 256 055 | M: info@systemika-nlp.cz

Centrum Systemiky NLP Neuro-lingvistické programování - Certifikované studium
Koučování, systemické přístupy, Ericksonský přístup - hypnóza a sugesce
ITA Neuro-Linguistic Programming Certified member

Sales Academy / O Sales Akademii

Co je NLP Sales Academy?

Neuro-lingvistické programování (NLP) se zaměřuje již od svého vzniku na lidskou výjimečnost a jedinečnost. Jeho cílem je naučit jednotlivce dovednosti, které má někdo jiný a jež by on sám chtěl mít. Pomáhá lidem a dosahovat mimořádných výsledků.

A kde jinde jsou v businessu nejvíce potřeba nadprůměrné výsledky a výsledky, když ne v obchodě a prodeji?

NLP bývá někdy nazýváno "uživatelským manuálem pro mozek" nebo také "psychologií úspěchu". A naše kurzy obchodních dovedností vás naučí využívat svůj mozek na maximum a získat to co chcete. Povedeme vás krok za krokem a ukážeme vám, jakým způsobem nejúspěšnější obchodníci na světě dokáží zaujmout neomezené množství zákazníků a klientů a uzavřít ohromné množství obchodů. Odhalíte nové obchodní postupy a techniky založené na nevědomí a jazykových vzorcích konverzační hypnózy. S jejich pomocí dokážete snadno získat klientovu důvěru, odstranit nerozhodnost a rychle a úspěšně obchod dokončit.

Velkou výhodou NLP obchodních technik je jak vysoká účinnost, tak snadná a rychlá naučitelnost. Absolvováním NLP Sales kurzů uzavřete obchody, o kterých jste se v minulosti domnívali, že je nemožné je zrealizovat.

Oblasti aplikace NLP do obchodu

Sales Academy je určena jak pro všechny obchodníky, tak pro jejich manažery. Během kurzů pracujeme s celým obchodním cyklem a zdokonalíme účastníky ve všech oblastech, které právě potřebují, např.:

  • Vytipování klientů
  • Telefonování na studený trh
  • Telemarketing
  • Zvládání námitek v telefonátech
  • Vedení obchodní schůzky
  • Zvládání námitek na schůzce
  • Uzavření obchodu
  • Získání referencí a nových klientů

Ve všech těchto oblastech využíváme tajemství největších obchodníků světa a naučíme klienty jak správně používat NLP, sugesce a konverzační hypnózu v obchodě!

Techniky NLP a konverzační hypnózy jsou to, co vaše obchodní dovednosti posune výrazně kupředu a umožní vám rychle na natrvalo výrazně zvýšit počty uzavřených smluv, navýšit prodeje a získat a udržet si loajálního klienta.

Zaregistrujte se včas a získejte zajímavé slevy až 15% Jsme jediná certfikovaná autorita ITANLP
v Česku a na Slovensku.

NLP Master Practitioner ON-LINE